ERX Extreme 5k Presented by Christensen Group

Elk River, MN

Participant List

Participants 619
  • 49% Male
  • 51% Female
Participant Race Name Age Group Wave

ANNELIESE BLOMQUIST-SMITH ( Bib # 295 )

Zimmerman, MN

5K 18 and under 10:45 am

GAVIN BITZAN ( Bib # 412 )

St. Michael, MN

5K 18 and under 11:30 am

ZACK HAUGEN ( Bib # 217 )

Isanti, MN

5K 18 and under 10:15 am

ALEX GONET ( Bib # 214 )

Stanchfield, MN

5K 18 and under 10:15 am

AIDEN MARZ ( Bib # 388 )

Zimmerman, MN

5K 18 and under 11:15 am

OLIVE KASTER ( Bib # 593 )

St. Louis Park, MN

5K 18 and under 12:45 pm

AVA HEMMER ( Bib # 12 )

Otsego, MN

5K 18 and under 9:00 Competitive Wave Only

COOPER ETNIER ( Bib # 533 )

Saint Michael, MN

5K 18 and under 12:15 pm

TAYDEN POLLOCK ( Bib # 553 )

Saint Michael, MN

5K 18 and under 12:15 pm

RYAN MERCHLEWITZ ( Bib # 231 )

Isanti, MN

5K 18 and under 10:15 am

HENRY LENERS ( Bib # 225 )

Saint Francis, MN

5K 18 and under 10:15 am

CHARLIE KNESE ( Bib # 268 )

Buffalo, MN

5K 18 and under 10:30 am

PAIGE ROBIDEAU ( Bib # 148 )

Ramsey, MN

5K 18 and under 9:45 am

MASON ROBIDEAU ( Bib # 147 )

Ramsey, MN

5K 18 and under 9:45 am

LUKE BOTTEMA ( Bib # 77 )

Corcoran, MN

5K 18 and under 9:30 am

ADDISON HEMMER ( Bib # 11 )

Elk River, MN

5K 18 and under 9:00 Competitive Wave Only

MORGAN MAVES ( Bib # 22 )

Elk River, MN

5K 18 and under 9:00 Competitive Wave Only

WYATT WARNO ( Bib # 564 )

Saint Michael, MN

5K 18 and under 12:15 pm

DAKOTA WARNO ( Bib # 563 )

Saint Michael, MN

5K 18 and under 12:15 pm

NATHAN ANDERSON ( Bib # 527 )

Saint Michael, MN

5K 18 and under 12:15 pm

TRYSTAN DALEY ( Bib # 173 )

Zimmerman, MN

5K 18 and under 10:00 am

ELLIOT LENERS ( Bib # 224 )

Saint Francis, MN

5K 18 and under 10:15 am

EMILY HAUGEN ( Bib # 216 )

Isanti, MN

5K 18 and under 10:15 am

JOEY QUIRAM ( Bib # 434 )

Albertville, MN

5K 18 and under 11:30 am

KEYLEE HELLAND ( Bib # 461 )

Elk River, MN

5K 18 and under 11:45 am
    Page:     next >   last >>